HomeAppleApple kurzy, školení a konzultace – kde vám ochotně poradí s vaším jablkem?!

Apple kurzy, školení a konzultace – kde vám ochotně poradí s vaším jablkem?!

Apple produkty jsou svým způsobem celkem jednoduchá zařízení, ale než člověk přijde na vše co nabízí, uplyna nějaká doba a hlavně na to není čas. V České republice existuje celá řada konzultantů, školících středisek a firem, které se na Apple produkty specializují. Než si mezi nimi ovšem vyberete, nějaký ten čas  také uplyne a z toho důvodu jsme pro vás připravili seznam odborníků, kteří vám s jablkem rádi a ochotni pomůžou.

Etnetera Logicworks – Apple Authorized Reseller

Společnost Logicworks je součástí skupiny Etnetera Group, kterou nemusíme snad nikomu v ČR představovat. Jejich specializací je nejen firemní Apple servis, ale právě také kurzy, školení a konzultace. Výběr formy školení je jen na vás (individuální, skupinové či vzdáleně). Nejen, že se s jejich konzultantem můžete sejít osobně, ale také se můžete spojit například prostřednictvím aplikace Skype nebo TeamViewer. Logicworks je na trhu již 12 let a jejich odbornost je opravdu ověřená. Pokud se podíváte na jejich stránky (www.logicworks.cz), tak si můžete všimnout, že jejich záběr služeb je opravdu široký. Nejen, že nabízí firemní Apple servis a školení, ale také mají vlastní Apple půjčovnu, provozují pronájem Apple produktů a dokonce mají vlastní značku NSPARKLE, která nabízí Apple tuning a příslušenství. V roce 2016 také společnost získala certifikace Apple Authorized Reseller, takže jsou jejich služby opravdu ověřené.

skupinove-kurzy-apple

Počítačová škola Gopas, a.s.

Další možností, kde se můžete naučit své jablko efektivně používat, je počítačová škola Gopas. V jejich nabídce naleznete kurzy od používání systému Mac OS X, po využití tabletu iPad a telefonu iPhone ve firemním prostředí + kompletní kurz pro úplné začátečníky. Jedná se ovšem pouze o skupinové kurzy, takže individuální přístup je zde téměř nemožný.

Jan Tůma – Apple konzultant

V prvních dvou případech jsme uvedli firmy, které se na Apple produkty specializují. Jako další můžete napřímo oslovit Apple konzultanta, kterým je například Jan Tůma. Specializuje se nejen na všechny základní i pokročilé kurzy, ale také dokáže sestavit školení přímo na míru každého účastníka. Pokud jste například firma, které hledá školení pro své zaměstnance (například na aplikaci Kalendář), sestaví pro vás školení tak, aby si každý odnesl co potřebuje.

Computer Help – počítačové kurzy

Společnost Computer Help se specializuje nejen na počítačové kurzy, ale také na prodej software a licenční poradenství, technickou podpora a správu sítí, programování aplikací a vývoj webů. V jejich nabídce také nově naleznete Apple kurzy (iOS, OS X, iCloud,…). Stejně jako v případě společnosti Gopas, tak i zde se jedná pouze o skupinové kurzy. Individuální přístup je zde také velice omezený. Pokud však hledáte skupinové školení a chcete se seznámit s jinými lidmi, určitě je toto jedna z variant.