HomeFoto & VideoUpravte si své fotografie ONLINE s těmito 7 úžasnými editory!

Upravte si své fotografie ONLINE s těmito 7 úžasnými editory!

Upravte si své fotografie ONLINE s těmito 7 úžasnými editory!

Spousta „desktopového“ softwaru se přesunula do prostředí webových prohlížečů. Dnes se spolu podíváme na 7 skvělých online editorů fotografií, které mohou směle konkurovat vašemu softwaru.

Práce s některými z uvedených editorů je snadnější, než s jinými, a to v závislosti na tom, jaké úpravy potřebujete provést. Podobně to bude i s rychlostí.

Fotor

Mnohostranná využitelnost a skvělý výkon.

Fotor přichází s atraktivní kombinací výkonných editačních nástrojů a výborné použitelnosti. Výsledků vaší práce díky tomu dosáhnete velice rychle. Své snímky můžete upravovat za použití široké škály nástrojů včetně automatického vylepšení, vykreslování HDR fotografií, vrstvení nebo nejrůznějších štětců, které se hodí zejména pro úpravu portrétů. Fotor také umožňuje vytvářet design vašich úvodních či profilových fotografií pro sociální sítě.

fotor-online-photo-editor

Polarr

Základy snadno a rychle.

Polarr je velice jednoduše použitelný editor pro úpravu fotografií se všemi základními funkcemi, jako jsou například přednastavené filtry nebo základní úpravy barev, světel a křivek. Postrádá pokročilé funkce jako vrstvení či štětce, ale přesto – nebo možná právě proto – je v oblasti těch nejzákladnějších úprav skutečně výtečným nástrojem.

polarr-photo-editor-1

Pixlr

Online editor s pokročilými funkcemi.

Pixlr je pokročilý online editor fotografií s profesionálními nástroji, jako je vrstvení nebo štětce. Jeho komplexnost – místy až složitost – je vykoupená tím, že proces úprav někdy trvá déle, než je obvyklé Pokud ale hledáte online editor, jehož výkon a nabídka nástrojů se co nejvíce bude blížit desktopovým editorům, je pro vás Pixlr tou správnou volbou.

pixlr-online-photo-editor

Adobe Photoshop Express

Jednoduchý a výkonný online editor s velkým využitím.

Adobe Photoshop Express přináší všechny potřebné možnosti úprav, štětců a efektů pro základní úpravy fotografií. Kromě toho můžete také přidávat text, bubliny a samolepky. Adobe Photoshop Express je velice výkonným, avšak příjemně jednoduchým editovacím nástrojem.

Screenshot_1

PicMonkey

Upravujte a vytvářejte fotografie pro sociální sítě

PicMonkey nabízí všechny základní operace pro úpravu fotografií, sází ale hlavně na filtry, efekty a štětce. Kromě toho můžete využít i širokou škálu dalších nástrojů, jako textury nebo celé motivy. Postrádá však pokročilé nástroje, jako jsou masky nebo vrstvení. Pokud si však vystačíte se základem a důležitější jsou pro vás efekty, možnost přidávání textu a propojení se sociálními sítěmi, určitě PicMonkey vyzkoušejte.

Picmonkey-online-editor-black-and-white

BeFunky

Rychlá a snadná úprava fotografií

BeFunky přichází s kvalitní a vyhovující sadou funkcí pro úpravu fotografií. Můžete použít štětce, přednastavené filtry, ale nabízí i pokročilé nástroje, jako je vrstvení. Kromě toho můžete do fotografií přidávat text nebo další grafiku a sdílet je na sociálních sítích. BeFunky je jedním z nejjednodušších online editorů pro úpravu fotografií.

features-photo-editor-img2-updated-min

GIMP online

Funkcemi překypující, ale nesnadný.

GIMP online je webová verze známého open source editoru GIMP. Je své desktopové verzi velice podobný, ale jeho okna se otevírají přímo v prohlížeči za pomoci platformy rollApp. GIMP online nabízí stejnou funkčnost a sadu nástrojů, jako jeho desktopový bratříček, což z něj činí velice výkonný editovací online program. Má to však i své nevýhody. GIMP online totiž zdědil poměrně složité uživatelské rozhraní, které známe z jeho desktopové verze, což může zejména nové uživatele zcela odradit.

gimp-87b5234f-3efa-48f1-b185-9362ec7c159d