HomePR článkyAPPLE SNÍDANĚ: Nový projekt společnosti Logicworks, který vznikl za účelem vzdělávat a informovat „jablečné“ uživatele!

APPLE SNÍDANĚ: Nový projekt společnosti Logicworks, který vznikl za účelem vzdělávat a informovat „jablečné“ uživatele!

APPLE SNÍDANĚ: Nový projekt společnosti Logicworks

Společnost Logicworks, která na trhu působí již 12 let, spustila nový projekt s názvem Apple snídaně. Jedná se o události, na kterých se běžní uživatelé dozví něco o svých jablečných produktech. První snídaně proběhla na začátku tohoto roku a byla zaměřená na nový iPad Pro.

Ohlasy byly opravdu pozitivní a tak se společnost rozhodla tuto službu opakovat pravidelně. Dne 31.5.2016 od 10:00 do 12:00 tak proběhne další Apple snídaně a tentokrát bude řeč o iCloudu, který je záhadou pro spoustu uživatelů.

Pokud tedy nevíte, co to iCloud vlastně je nebo se ho chcete naučit správně používat, určitě se na akci přihlašte (ZDE), popřípadě se můžete podívat na jejich Facebook (ZDE). Dozvíte se nejen co je to iCloud, ale také jak ho správně a efektivně používat, co všecho se na něj zálohuje a také které služby pokrývá. Řeč bude určitě i o knihovně fotek na iCloudu a také o úložišti iCloud Drive. Akce trvá 2 hodiny, takže se můžete krásně uvolnit z práce, ze školy, popřípadě poprosit šéfa o zaplacení a „vyslání“ na tuto událost.

Něco málo o Logicworks

Etnetera Logicworks je přední servisní organizací Apple technologií v ČR, která se zabývá IT konzultacemi a servisem pro stolní a přenosné počítače Apple, mobilní telefony iPhone a tablety iPad. Služby jsou primárně určeny firemním klientům a zahrnují správu serverů, zálohování a dostupnost dat, instalace a konfigurace software, hardware a Mobile Device Management deployment. Na trhu působí již od roku 2004.

predloha-blog

Posláním firmy je po všech stránkách spokojený klient. Fungující a spolehlivé IT zázemí je základem každé prosperující firmy. Velmi silná je orientace na klienta, zákaznickou podporu, skvělý servis a na produkty firmy Apple, které patří ke špičce na trhu IT.

Od roku 2013 je Logicworks součástí technologické skupiny Etnetera Group (www.etneteragroup.com), jejímž posláním je pomáhat svým klientům růst a vytvářet nové zdroje hodnot v době digitální transformace.

Nedávno jsme o této „jablečné“ společnosti psali, jelikož získala status Apple Authorized Reseller. Stala se tak oficiálním partnerem společnosti Apple v České republice. Jejich zaměření je primárně na firemní segment, ale právě díky Apple snídaním se snaží oslovit i běžné uživatele.