HomePR článkyKontrola pravopisu v Mac OS X + anglicko-český slovník a brněnský Hantec! To jsou Panterovy české doplňky od Logicworks

Kontrola pravopisu v Mac OS X + anglicko-český slovník a brněnský Hantec! To jsou Panterovy české doplňky od Logicworks

Kontrola českého pravopisu v systému Mac OS X bohužel není k dispozici. Vzhledem k tomu, že počet českých uživatelů každým dnem roste, je otázkou času, kdy Apple tento doplněk přidá jako součást systému. Než se tak ovšem stane, společnost Etnetera Logicworks s.r.o., která se na poli Apple produktů pohybuje již několik let a je vlastníkem našeho magazínu, vytvořila speciální Panterovy české doplňky (podle jejich krásného maskota), které obsahují nejen kontrolu pravopisu, ale také anglicko-český slovník a dokonce i brněnský hantec.

Česká lokalizace dostává zcela nový rozměr. Připravili jsme software obsahující přes 300 tisíc hesel pro opravu češtiny v Mac OS X. A nejen to. Součástí je také anglicko-český slovník s plnou podporou funkce Vyhledávání. Do třetice odvážně přidáváme i brněnský Hantec na důkaz přátelství mezi městy.

Instalace doplňků je opravdu jednoduchá. Stačí si stáhnout instalační balíček na této stránce. Ve spodní části stránky se nachází tlačítko STÁHNOUT, kde se vám po kliknutí zobrazí formulář. Vyplníte e-mail a potvrdíte.

Druhy

Po zhruba 10 minutách vám dorazí informační zpráva od Zeleného Pantera, kde naleznete poděkování a odkaz na samotný instalační soubor. Jakmile si soubor stáhnete a otevřete, budete se řídit pokyny průvodce, který je opravdu podrobný a každý to podle něj zvládne. Pokud si náhodou nebudete vědět rady, můžete napsat přímo na support českých doplňků: zeleny.panter@logicworks.czPostup instalace také naleznete na stránce společnosti Logicworks, v sekci Co děláme – Naše další projekty – Panterovy české doplňky. Jedná se o produkt, který je venku krátce, ale ohlasy jsou neskutečné a uživatelé si tuto novinku opravdu chválí.