HomePR článkyEtnetera Logicworks, s.r.o. hledá nového Apple technika & hlavně parťáka!

Etnetera Logicworks, s.r.o. hledá nového Apple technika & hlavně parťáka!

Etnetera Logicworks, s.r.o. hledá nového Apple technika & hlavně parťáka!

Etnetera Logicworks, s.r.o. je předním profesionálním poskytovatelem firemního Apple servisu na českém trhu. Mezi jeho klienty patří řada filmových produkcí, grafických studií a reklamních agentur, namátkou jmenujme třeba Lucky Man Films, Studio Najbrt nebo Hullabaloo. Nyní znovu rozšiřuje svůj tým a hledá Apple technika. Co taková pozice v Logicworks obnáší? Jaké benefity firma uchazečům nabízí? To nám prozradil její ředitel Ivan Malík.

Nejste klasickým Apple servisem. Čemu se přesně věnujete?
Gró našeho podnikání spočívá v servisu pro firmy, v zaměření na byznys segment. To s sebou přináší komplexnější a komplikovanější problémy. Dobrým příkladem je projekt, kdy jsme propojovali web s databázovým systémem. Konkurence ho odmítla s tím, že nic takového v životě nedělala. My jsme schopni vymyslet nové řešení a implementovat ho. V letošním roce jsme dokonce získali certifikace od společnosti Apple, se zaměřením na B2B segment.

Untitled-2

Pojďme rovnou k věci: jaké jsou klíčové dovednosti Apple technika?
Přejeme si kolegu, kterého baví Apple produkty a věnuje se jim i ve volném čase. Znalost Apple serverů je rozhodně výhodou, stejně jako Apple certfikace a zkušenosti z oboru. Nejde však jen o hard skills.

Na co se může nový člen vašeho týmu těšit?
Na každodenní kontakt s nejnovějšími technologiemi, možnosti dalšího sebevzdělávání, získávání certifikátů a naprosto nestandardní finanční bonusy. Na práci ve skvělém týmu který jej podpoří v každé situaci. Velkým lákadlem je stabilní zázemí svobodné firmy Etnetera, jednoho z top 3 zaměstnavatelů studie Best Employers v letech 2010 až 2013. A také na nové prostory holešovického přístavu, které nám otevřely možnosti pro další firemní růst a objevování běžeckých tras.

Mluvil Ivan právě o vás? Logicworks se těší na vaše CV na adrese info@logicworks.cz. Pokud o firmě chcete zjistit víc, podívejte se na její web, Facebook nebo Twitter.