HomeAplikaceNejlepší aplikace pro správu vašich kontaktů

Nejlepší aplikace pro správu vašich kontaktů

Pokládáte si často otázku, kdo jsou všichni ti lidé ve vašem telefonním seznamu? Dny tlustých zápisníků se stokrát proškrtanými jmény, adresami a telefonními čísly jsou dávno pryč. Místo toho uchováváme své kontakty v paměti chytrých telefonů a tabletů a s aktualizací si většinou příliš hlavu nelámeme. S pokročilými možnostmi ukládání kontaktů však vznikají vyšší nároky na jejich správu. Pokud vám nestačí nativní aplikace v iPhonu pro správu kontaktů, máme pro vás několik tipů z App Storu.

My Contacts Backup Pro

Jak už název napovídá, tato aplikace zvládá na jedničku jednu věc: zálohu vašich kontaktů. Jediným klepnutím stáhnete veškeré vaše kontakty buďto do vCard seznamu, nebo excelové tabulky. Pak už je jen přepošlete e-mailem a je to. Pokud byste své kontakty z iPhonu ztratili, jediné, co potřebujete udělat, je otevřít přílohu v mailu a veškeré údaje budou obnoveny.

Stáhnout (zdarma – pouze do 500 kontaktů)

mycontactsbackup

Smart Merge Pro

Máte ve svém telefonním seznamu duplicitní položky? Máte pro nějakou osobu uvedené dva kontakty, z nichž jeden je do práce a jede domů? Pak potřebujete Smart Merge. Vypátrá vaše duplicitní kontakty a umožní vám spojit je do jednoho. Kromě toho navíc ještě vymaže duplikát, takže vás nečeká žádná práce navíc. Vaše kontakty navíc Smart Merge automaticky zálohuje a odešle v emailu s přílohou ve tvaru vCard.

Umí i další věci: oddělit kontakty, v nichž některý z údajů chybí, takže je můžete jeden po druhém projít a upravit, umí filtrovat kontakty podle data přidání, narozenin, společnosti nebo funkce.

Stáhnout (2.99)

smart_merge

Connect

S příchodem sociálních sítí jsme navykli „třídění“ přátel, rodiny a kolegů do skupin. Proč tak nenaložit i s kontakty? Díky aplikaci Connect můžete rychle a snadno rozdělit své kontakty do neomezeného množství skupin, kterým pak můžete rozesílat hromadné zprávy jedním jediným klepnutím. Komukoliv ze seznamu můžete také zavolat, napsat e-mail nebo zahájit FaceTime hovor jednoduchým posunutím doprava.

Stáhnout (zdarma)

Snímek obrazovky 2016-05-21 v 7.15.49

FullContact

Pokud seznam vašich kontaktů zasahuje širokou škálu sítí – Google, iCloud, Twitter, LinkedIn a další – FullContatct je pro vás spojí dohromady. Kontakty po spojení uvidíte v jednotném seznamu, po rozkliknutí jednotlivých kontaktů uvidíte veškeré sociální sítě včetně Tumblru a Twitteru. Díky tomu získáte o vašem kontaktu prakticky veškeré informace, které dotyčný na jednotlivých sítích nasdílí.

Stáhnout (zdarma)

Fullcontact_screenshot1G

Groups

Groups je další z „contact managerů“, umožňujících rozdělení lidí do seznamů. Aplikace má i pokročilé možnosti mazání, díky kterým odstraněný kontakt nezmizí jen ze skupiny v aplikaci, ale i z kontaktů ve vašem iPhonu či iPadu. Můžete promazávat celé skupiny kontaktů, a to tak, že je rychle jediným klepnutím nejprve označíte a poté najednou odstraníte. Kontakty můžete filtrovat podle společnosti, e-mailu, telefonního čísla nebo fotografií. Aplikace Groups je užitečná zejména při hromadném rozesílání e-mailů či textových zpráv.

Stáhnout (zdarma)

 

CamCard

CamCard je aplikace pro skenování a ukládání vizitek. Po pořízení snímku vizitky aplikace automaticky rozpozná e-mail, telefonní číslo, název společnosti a další údaje, které uloží ve formátu vCard. Aplikace nabízí po registraci možnost výměny digitálních vizitek s ostatními registrovanými uživateli. Díky utilitě Card Radar můžete dokonce ve stejné místnosti najít lidi, kteří CamCard také užívají, a vyměnit si s nimi na dálku kontakt. Součástí aplikace je i čtečka QR kódů.

Stáhnout (2.99)