HomeiPhoneZbaví se iPhone 7 16GB verze?

Zbaví se iPhone 7 16GB verze?

Podle informací z průzkumu čínských analytiků by chystaný iPhone 7 měl v základu nabídnout model o kapacitě 32GB. Skončí Apple s produkcí 16GB telefonů? Analytici společnosti IHS Technology uvádějí, že s příchodem iPhonu 7 by měl Apple jako základní verzi nabízet smartphony s 32GB úložištěm, což je kapacita, kterou modely 6s a 6s Plus postrádají. Tento krok by mohl zapříčinit změnu linie z 16GB, 64GB a 128GB na 32GB, 128GB a 256GB. Již před několika měsíci se objevily spekulace o tom, že iPhone 7 Plus by mohl nabídnout high-endové 256GB úložiště, které by se ale omezilo jen na 5,5-palcovou verzi telefonů.

Sedmičková řada iPhonů by měla nabídnout pestrou škálu vylepšení a skvělých vlastností, ale s největší pravděpodobností zůstane do jisté míry zachován „šestkový“ design – u iPhonu 7 tedy nejspíš nemůžeme čekat převratné změny, co se vzhledu týče.

O těch nejvýznamnějších se mluví již dlouhou dobu – telefon se s největší pravděpodobností zbaví 3,5mm vstupu pro jack konektor a možná se dočkáme i Smart Connectoru či duálního fotoaparátu.No jack conector_iPhone 7