HomeJablečné novinkyDovolenou si zaslouží i váš Mac – doneste ho do NSPARKLE, kde se o něj řádně postarají

Dovolenou si zaslouží i váš Mac – doneste ho do NSPARKLE, kde se o něj řádně postarají

Konečně nám začalo léto. Doba dovolených a odpočinku, který si zasloužíte nejen vy, ale i váš Mac. Značka NSPARKLE, která je součástí společnosti Etnetera Logicworks, s.r.o., dnes spustila speciální letní akci, součástí které je migrace systému a dat ZDARMA. Tato akce bude platit v případě, že se rozhodnete odnést Mac na oživení a „kompletní čistící kůru“. Můžete využít nejen navýšení úložiště, ale také výměnu baterie, či navýšení paměti RAM. Pokud se během léta rozhodnete pro některý z těchto zákroků, budete mít migraci dat zdarma (normální cena je 1452 Kč, takže dost ušetříte).

Snímek obrazovky 2016-06-21 v 12.16.08

Na webových stránkách nsparkle.cz najdete jednoduchý konfigurátor, ve kterém si jen vyberete model svého Macu a následně zvolíte vámi požadovaný zákrok. Nejčastěji se objednává volba navýšení úložiště (výměna disku) a navýšení paměti RAM. Pokud nevíte jak zjistit model svého Macu, podívejte se na následující video:

Jakmile bude znát váš model, stačí si ve zmíněném konfigurátoru „naklikat“ objednávku. Během jednoho dne dostanete informace o komponentech (zda jsou skladem) a následně se s technikem domluvíte na zákroku. Službu můžete využít v době dovolených – odjedete k moři a Mac odvezete do NSPARKLE. Jakmile se vrátíte, budete mít vše hotové a připravené na práci … váš Mac pak bude jako nový …. dokonce lepší 😉

Post Tags