HomeFoto & VideoVzpomínky (Memories) vám v iOS 10 automaticky vytvoří videa z fotografií

Vzpomínky (Memories) vám v iOS 10 automaticky vytvoří videa z fotografií

Apple na konferenci WWDC 2016 představil nový systém iOS 10, kde bude k dispozici funkce Vzpomínky (Memories). Tato novinka vám z vašich fotografií automaticky vytvoří vzpomínková videa (např. z dovolené) a vy pak můžete video pustit například na rodinné oslavě. Novinka dorazí společně se systémem iOS 10 – letos na podzim.

 

Vzpomínky jsou opravdu impozantní, jelikož Apple údajně použil několik milionů výpočtů, aby se fotografie z důležitých událostí sdružili. Fotky jsou vloženy na základě lokace a lidí (a nejen to). Jednotlivá videa (vzpomínky) bude možné samozřejmě editovat. Budete si moci například přidat hudbu, zkrátit a přidat přechody. Novinka také bude logicky implementována do nového systému macOS Sierra, takže si budete moci vzpomínky prohlížet i na Macu.

Vzpomínky neobsahují jen fotografie, ale také videa. Systém iOS vybírá obsah alba, který považuje za významný. Jedná se tak o opravdu zajímavý způsob, jak oživit staré vzpomínky z minulosti a nemusíte lidem ukazovat celou svou knihovnu fotografií. Prostě kliknete na vzpomínku a je to.

 

Post Tags