HomeiPhoneDalší „únik“ součástek iPhonu 7 – jak bude vypadat fotoaparát?

Další „únik“ součástek iPhonu 7 – jak bude vypadat fotoaparát?

V sobotu byly zveřejněny nové fotografie úniku údajné části připravovaného iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus. Je na nich zcela zřetelný úplně nový fotoaparát. „Záda“ 4.7-palcového iPhonu na sobě mají větší otvor pro čočku fotoaparátu, vidět můžeme i přemístění pruhů pro anténu. Zdrojem fotografií je francouzský server nowhereelse.fr. Zveřejněny byly i údajné fotografie zadní části 5.5-palcového iPhonu 7 Plus, kde můžeme vidět duální fotoaparát.

coque-ip7-crop

U posledně jmenovaného stojí za povšimnutí i menší výřez na horní části, který naznačuje místo pro další port – dá se však jen těžko odhadovat, pro jaký.

apn-iphone-7-plus-pro-768x1024

Server uvedl, že masová výroba iPhonů byla započata minulý týden, a odkazoval se na druhého nejvýznamnějšího výrobce Applu, společnost Pegatron. Převážnou část produkce iPhonů zpracovává Foxconn. Uniklé fotografie korespondují s nedávnými zprávami o tom, že zatímco fotoaparát standardního iPhonu 7 se „pouze“ dočká jistého vylepšení, jeho větší sourozenec bude disponovat duálním fotoaparátem. Co se zmiňovaného vylepšení týče, hovoří dohady nejčastěji o optické stabilizace obrazu. Předpokládá se, že nových iPhonů bychom se mohli dočkat již letos v žáří. Zatím není jisté, zda se nové modely zbaví 3,5 mm vstupu pro jack konektor. Jeho absence byla již nějakou dobu považována za hotovou věc, v poslední době se však vynořují spekulace, podle kterých vstup chybět nebude. Právě absence jmenovaného vstupu je vidět na další z fotografií, zveřejněných serverem NWE. Dalším ze zásadních vylepšení by mělo být zavedení 256GB verze „sedmičkových“ iPhonů. Začátkem června zmíněný server uvedl, že Apple testuje dva prototypy nových iPhonů.


iPhone-7-double-HP-02