HomeJablečné novinkyJezdíte na kole? Vyzkoušejte tento parádní držák pro iPhone – Proper M Lock Bike

Jezdíte na kole? Vyzkoušejte tento parádní držák pro iPhone – Proper M Lock Bike

Léto nám konečně začalo a je čas vyrazit na kolo (dejme tomu k vodě). E-shop Easystore, který se již několik let specializuje na prodej příslušenství pro Apple produtky, nabízí unikátní držák na kolo, od značky Proper. Jedná se o doplněk, který se skládá z minimalistického magnetického držáku na představec řídítek a vysoce odolného obalu na iPhone z řady M Lock. Díky této soupravě budete moci naplno využívat možnosti svého iPhonu i při jízdě na kole, což oceníte, pokud trénujete se speciálními cyklistickými aplikacemi nebo jen potřebujete najít cestu podle navigace. Easystore navíc tento skvostný držák nabízí za nejlepší cenu na trhu a dokonce ve slevě.

 

Proper-iPhone-Bike-Mount-2-980x600

Přestože je držák na představec M Lock Bike Mount překvapivě kompaktní a lehký, uvnitř se skrývají supersilné neodymové magnety, které iPhone v obalu M Lock udrží na kole jako přibitý. Připojení iPhonu k úchytu i jeho odebrání zabere dobu kratší než mrknutí oka a instalace úchytu na představec je také velice snadná. Telefon lze na držák nasadit horizontálně nebo vertikálně a podle potřeby lze měnit i úhel náklonu úchytu.

O bezpečí iPhonu se spolehlivě postará lehký obal, jehož drobné rozměry a design příjemně podtrhnou vzhled iPhonu. Měkká vnitřní vrstva z TPU absorbuje otřesy a tvrdá polykarbonátová skořepina ochrání telefon i při tvrdých pádech a nárazech. Vnitřní vrstva je opatřena vzorem pro přilnutí telefonu a díky pogumování vnější skořepiny telefon v obalu v ruce neprokluzuje. Díky systému M Lock lze telefon v obalu používat i s dalším příslušenstvím z řady M Lock.