HomeiPadPět skrytých funkcí, kterých se dočkáme v iOS 10 – již na podzim!

Pět skrytých funkcí, kterých se dočkáme v iOS 10 – již na podzim!

Nový systém iOS 10 dorazí s několika novými funkcemi, které Apple oficiálně představil na WWDC 2016. Je tu ovšem pár skrytých funkcí, které Apple nepředstavil, ale i tak se na ně můžeme těšit. My vám je totiž popíšeme a ukážeme. Pojďme na to.

1. Mapy: Najděte své auto

Siri v iOS 10 bude moci zapojit senzory vašeho iPhone a dokáže vám říci, kde se nachází vaše auto. Siri automaticky „upustí kolík“ v této lokalitě a následně vám přes Mapy přijde oznámení, kde se nachází vaše auto.

2. Ovládací centrum – změna intenzity baterky

Konec oslepujícímu světlu. V systému iOS 10 budete mít možnost měnit intenzitu baterky (svítilny), mezi nízkou, střední a vysokou.

3. Fotoaparát – hudba bude hrát dál

Jednou z funkcí, kterou podle nás ocení spousta uživelů, je možnost přehrávat hudbu, i když budete mít spustěný fotoaparát. V současné verzi pokud zapnete hudbu a následně chcete něco vyfotit, skladba se vypne. V iOS 10 už to tak nebude.

4. Mail: jednoduché odhlášení

Apple v systému iOS 10 předělal aplikaci Mail, která bude zahrnovat nejen řazení zpráv do vláken, ale také možnost odhlásit se ze seznamu adresátů. Jakmile vám dorazí e-mail (většinou reklamní), Apple automaticky do těla zprávy přidá možnost odhlásit se a tyto e-maily vám již nebudou chodit. Hmmm, to je opravdu zajímavá novinka.

5. Hudba: optimalizace úložiště

Tohle je skutečný zachránce pro lidi s 16GB iPhone. V iOS 10 přibyde nové nastavení, díky kterému budete moci zoptimalizovat úložiště. Jak to funguje? No, pokud budete mít málo místa, iPhone automaticky odmaže skladby, které jste dlouho neposlouchali.

Pokud jste verzi pro vývojáře již testovali, napište nám do komentářů, co dalšího jste našli. Budeme rádi.

Post Tags