HomeAplikaceZelený Panter z Logicworks doporučuje: iOS aplikace pro perfektní venkovní fotky

Zelený Panter z Logicworks doporučuje: iOS aplikace pro perfektní venkovní fotky

Zelený Panter je maskot společnosti Etnetera Logicworks, s.r.o., kterou ve světě jablečných produktů nemusíme snad již představovat. Nejen, že se společnost zaměřuje na firemní Apple servis a v letošním roce získala certifikaci Apple Authorized Reseller, ale také vlastní náš magazín. Spojení se Zeleným Panterem je proto více než na místě. Pravidelně vám bude tento zelený „švihák“ přinášet tipy na zajímavé aplikace a občas se s jeho pomocí dozvíte nějaké zajímavosti.

V tomto článku by vám rád doporučil pár skvělých aplikací, díky kterým budete pořizovat venkovní fotky jako profesionál. Pojďme se na to podívat.

Aplikace ProCam 3

Tato aplikace vám pomůže rychle modifikovat nastavení vestavěné kamery na iPhonu – jako je expozice, rozlišení snímku a snímací frekvence. Díky ProCam 3 můžete pořídit dokonalé snímky, aniž by jste je museli nějak upravovat. Stáhnout ji můžete jednoduše v App Store (zde).

Aplikace Sun Seeker: 3D Augmented Reality Viewer

Tato appka se hodí pro všechny fotografy, kteří si chtějí plánovat focení na základě perfektních světelných podmínek od rozbřesku po setmění. Aplikace poskytuje také pohled rozšířené reality, takže můžete sledovat kde se nachází slunce. Stáhnout si tuto jedinečnou aplikaci můžete zde. Pozor, aplikace stojí 9,99 dolarů.

Snímek obrazovky 2016-07-25 v 9.29.10

Aplikace NightCap Pro

Pokud chcete jasné a ostré fotky i za zhoršeného počasí, rozhodně vyzkoušejte aplikaci NightCap Pro. Všechny pořízené snímky budou jasné a ostré. K ovládání dokonce můžete využít Apple Watch, kde aplikace slouží k ovládání rychlosti uzávěrky a expozice. Vytvářejte skutečně umělecké snímky. Aplikaci si můžete koupit zde. Pozor, stojí 1,99 dolarů.

Aplikace VSCO

Jakmile budete mít fotky hotové, můžete jim přidat ještě svěží nádech s pomocí aplikace VSCO. Tato aplikace je ve světě „iPhone fotografů“ velice oblíbená, neboť nabízí opravdu dokonalé filtry pro úpravu fotek. Je zdarma a stáhnete ji zde. Rozhodně stojí za vyzkoušení.