HomeAplikaceApple CEO, Tim Cook odhaluje, co si opravdu myslí o hře Pokémon Go

Apple CEO, Tim Cook odhaluje, co si opravdu myslí o hře Pokémon Go

Tim Cook v uplynulých dnech nashromáždil samou chválu na Pokémon Go a popisuje, že se jedná o obrovský potenciál v rozšířené realitě. Ano, skutečně řekl „obrovský“. V průběhu včerejšího rozhovoru , odhalil Tim Cook své dojmy o tomto globálním jevu, kterým bezpochyby Pokémon Go je.

Rozšířená realita dělá věci více a více důležité, protože se tak telefon stává prakticky vaším asistentem. Z hlediska rozšířené reality a fenoménu s názvem Pokémon Go, je neuvěřitelné, co tato hra s lidmi dokázala.

Hra Pokémon Go má momentálně za sebou 75 milionů stažení – od uvedení na trh. To je opravdu neuvěřitelné číslo! Tim Cook ovšem ještě pokračoval:

Naše společnost se i nadále snaží investovat čas i peníze do rozšířené reality a v dlouhodobém horizontu budete moci spatřit výsledek. Podle nás je to další „počítačová platforma“, která ovládne trh s elektronikou.

V prvním týdnu byla aplikace stažena vícekrát, než jakákoliv jiná aplikace. Do obchodů s aplikacemi byla tato senzace vypuštěna 6.července, a je nyní k dispozici asi v 32 zemích po celém světě. Jedná o aplikaci z dílen Niantic Labs, která do jisté míry spolupracuje se společností Google. Pokud zde budeme hodně spekulovat a domýšlet si některé věci, můžeme se možná těšit na odkoupení společností Apple – kdo ví, třeba to tak jednou bude.

Myslíte si, že rozšířená realita je hudba budoucnosti? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem.

Post Tags