HomeJablečné novinkyJak by mohla vypadat „nová černá“ od Applu?

Jak by mohla vypadat „nová černá“ od Applu?

Již delší dobu se spekuluje o tom, že Apple do své nabídky přidá u iPhonu 7 nový odstín s názvem „Space Black“. Pojďme se společně podívat, jak by mohl vypadat. Nejnovější iPhone by měl být veřejnosti představen letos v září, o přesném datu se zatím spekuluje. Nyní spatřil světlo světa nový návrh, který ukazuje, jak by zařízení v „nové černé“ mohlo vypadat. O nové barvě „sedmičkového“ iPhonu se vedou dlouhé diskuse, někdo sází na temně modrou, jiný zas na sytě černou. Na fotografiích této „makety“ si můžete prohlédnout, jak by nový černý odstín mohl vypadat v reálu. Co se barvy týče, je zde pochopitelně znát vliv Space Black designu Apple Watch. Dále si můžeme všimnout i tmavých pruhů antény, tmavých nápisů a tmavých bodů Smart Connectoru. Nutno podotknout, že to celé vypadá velice dobře.

This slideshow requires JavaScript.

Koncept pochází z webu TechTastic. Kromě barvy u něj stojí za pozornost ještě několik dalších věcí. Patří mezi ně například vystouplá duální čočka fotoaparátu, která je však o poznání méně výrazná, než u jiných konceptů. Smart Connector jsme již zmínili – na fotografiích se nachází na zadní straně zařízení. Není jisté, zda bude sloužit spíše k připojení na Smart Keyboard, nebo zda jeho přítomnost nesouvisí spíše s dockem pro iPhone 7.

Přítomnost Smart Connectoru by u iPhonu 7, jemuž většina analytiků nepřisuzuje žádné revoluční změny (s výjimkou možné absence vstupu pro 3,5 mm jack konektor), byla skutečně velkým překvapením. Apple poprvé představil Smart Connector u iPadu Pro. Slouží k nabíjení zařízení a zároveň k jeho napojení na nejrůznější doplňky. Sedmičková řada iPhonů, tedy modely 7 a 7 Plus, bude představena letos v září v rámci speciálního mediálního eventu. Spekuluje se i o modelu Pro, neexistují zatím však žádné důvěryhodné indicie, podle kterých by jeho výroba měla být skutečně zahájena.