HomeJablečné novinky„Apple akcí BACK TO SCHOOL je všude požehnaně“ v Logicworks proto mají BACK TO WORK

„Apple akcí BACK TO SCHOOL je všude požehnaně“ v Logicworks proto mají BACK TO WORK

Pomalu, ale jistě se nám blíží září – doba návratu do škol, ale pro někoho i konec dovolené a návrat do pracovního kolotoče. Většina autorizovaných Apple prodejců proto spouští své pravidelné akce BACK TO SCHOOL, ale ve společnosti Etnetera Logicworks na to jdou jinak. Jejich zaměřením je primárně firemní segment, takže akce se pojmenovala BACK TO WORK.

Jelikož se specializujeme na Apple servis pro firmy, chceme i naše aktivity a akce směřovat právě na firmy. Nemůžeme proto vypustit akci na MacBooky pro studenty, protože se specializujeme opravdu jen na firmy jako takové. Dalším faktorem je to, že akcí BACK TO SCHOOL je všude požehnaně  … a tím myslíme v každém oboru. Proto máme akci zaměřenou na pracující lid  … chceme je po dovolené trošku nastartovat & díky novým „strojům“ povzbudit v jejich činnosti.

V nabídce nenajdete klasické balíčky, jako v případě školní akce, ale najdete zde opravdu potřebné a zajímavé kombinace, ať již pracujete v kanceláři, nebo často cestujete. Výběr je opravdu značný & určitě si každý vybere. Pojďme se mrknout na všechny balíčky.

Jako první balíček je nabízena kombinace MacBooku Air 13″, ke kterému dostanete ZDARMA kartu JetDrive Lite, která vám rozšíří kapacitu Macu až o 64GB. Cože je celkem dost.

Dále je tu akce na 12″ MacBook, ke kterému získáte USB-C Dock s 50% slevou. Toto příslušenství se vám může hodit hned z několika důvodů. Prvním je bezpochyby to, že nový MacBook má pouze jediný konektor na napájení – no a s Dockem rázem můžete napájet a ještě připojit další příslušenství. Druhým důvodem barva. Tento unikátní dock se totiž dodává ve stejných barevných variantách, jako nový MacBook. To máme 2 hlavní důvodu, proč si vybrat tento balíček.

Tak to máme akce zaměřené na Macy. Teď se pojďme podívat dál. Třetím balíčkem v pořadí je iPhone 6s, ke kterému si můžete ZDARMA vybrat originální kožený obal podle barvy … což je celkem výhodné, jelikož samotný obal není úplně nejlevnější.

Jdeme dál. Čtvrtým balíčkem, který si můžete vybrat, je akce na 9.7″ palcový iPad Pro, ke kterému získáte ZDARMA školení. Na termínu a času se domluvíte společně s jejich konzultantem, který se bude věnovat jen Vám. Takže dostanete individuální školení grátis (co jsme tak zjišťovali, tak normálně stojí 1200,- Kč na hodinu).

No a poslední akcí je opět 9.7″ iPad Pro, ve vesmírně černém provedení a celkovou kapacitou 32GB, ke kterému …..pozor ….. získáte ZDARMA tužku Apple Pencil. To je panečku akce, která stojí za to a tipneme si, že se už nebude opakovat.

Každý z těchto balíčků je něčím zajímavý a v minulosti se na české Apple scéně 100% neobjevil. Ovšem jak je všem známo, společnost Logicworks jde na vše jinak a snaží se od ostatních Apple prodejců celkem odlišit – což je dneska velmi důležité. Jsme rádi, že můžeme společně existovat pod jednou střechou a jsme tak součástí takto unikátní společnosti. 😉 ….. Více informací o akci BACK TO WORK naleznete zde.