HomeJablečné novinkyUvidíme se 7.září – datum Apple eventu oficiálně potvrzeno!

Uvidíme se 7.září – datum Apple eventu oficiálně potvrzeno!

Konečně si do svých kalendářů můžete poznamenat datum 7. září, 19.00 hodin středoevropského času. Apple oficiálně odtajnil den, kdy světu představí nejnovější iPhone.

Místo konání je již tradiční – Bill Graham Civic Auditorium v San Francisku.

Pozvání začal Apple rozesílat médiím v pondělí ráno, mnoho z něj však nevyčtete. „Uvidíme se sedmého,“ stojí v pozvánce, která se rovněž objevila i na oficiálních stránkách Applu – a to je vše. Můžeme si být však téměř stoprocentně jisti tím, že se konečně dozvíme, jak vypadá nejnovější iPhone. Barevná světla na pozadí pozvánky mohou naznačovat, že se odehrají jisté změny v oblasti fotoaparátu, možné ale také je, že nemají žádný zvláštní význam. 7. září se také konečně dozvíme pravdu o tom, zda se Apple rozhodl odstranit vstup pro 3,5 mm jack konektor. Odhaleny budou rovněž finální verze operačních systémů iOS 10 a macOS Sierra pro širokou veřejnost.

Objevily se i dohady o tom, že by letošní září mohlo přinést i Apple Watch 2, u kterých se – stejně jako u iPhonu – tento rok neočekávají žádné převratné změny. Pokud tedy Apple nové chytré hodinky představí, nejspíše se obejdou bez očekávané mobilní konektivity.

Snímek obrazovky 2016-08-29 v 18.56.43

Post Tags