HomeJablečné novinkyApple si nechal zaregistrovat ochranné známky pro iPhone 7, iPhone 7 Plus a Airbuds

Apple si nechal zaregistrovat ochranné známky pro iPhone 7, iPhone 7 Plus a Airbuds

Ochranné známky, nedávno zaregistrované Applem, nám dávají další nápovědu ohledně toho, co bude odhaleno již zítra. O celkovém počtu „sedmičkových“ iPhonů, které co nevidět spatří světlo světa, kolují stále ještě v některých kruzích dohady. Spekulovalo se o iPhonu 7, iPhonu 7 Plus a dokonce iPhonu 7 Pro. Apple však podal žádost o registraci pouze dvou ochranných známek, a to iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Kromě těchto dvou zařízení byla zaregistrována i dvě bezdrátová zařízení s názvem Airbuds. Registraci zmíněných ochranných známek odhalil právník Brian Conway z Rennick Solicitors.

This slideshow requires JavaScript.

Registrace byla uznána až letos v červnu. Kromě iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus si Apple nechal zaregistrovat i bezdrátovou náhlavní soupravu Airbud, která nejspíš bude „sedmičkové“ telefony doprovázet. Hojně se spekuluje o tom, zda Apple zahájí technologickou revoluci již letos. Napovídat by tomu mohla duální čočka fotoaparátu nebo absence vstupu pro konektor sluchátek, většina lidí se však shodne na tom, že se nový iPhone 7 s iOS 10 od svého předchůdce příliš výrazně lišit nebude.

Spekulace o názvu – ve hře byla i varianta „iPhone 6 SE“ – mohou být v souvislosti s nejnovější zprávou o registrovaných názvech také ukončeny.

A co dál?

Kromě nového iPhonu (respektive nových iPhonů) doufá řada uživatelů v představení nových Apple Watch 2 a dokonce i nových iPadů, ozývají se i hlasy, hovořící o novém MacBooku Pro. Jako obvykle však můžeme o všem pouze spekulovat. Apple zarytě mlčí, jak je jeho zvykem – dobrá zpráva však je, že mlčení bude trvat už jen pouhý jeden den. Apple Keynote můžete dne 19.00 hodin středoevropského času sledovat online na svých zařízeních, nebo v sídle Etnetera Logicworks.