HomeFoto & VideoGalerie: Tim Cook ukázal první fotografie, zachycené iPhonem 7

Galerie: Tim Cook ukázal první fotografie, zachycené iPhonem 7

Po oficiálním oznámení iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus zveřejnil generální ředitel Applu Tim Cook několik prvních fotografií, pořízených 5,5-palcovým iPhonem 7 Plus. Snímky, které na svém twitterovém účtu zveřejnil Tim Cook, pořídil David E. Klutho, fotograf magazínu Sports Illustrated, na zápase týmů amerického fotbalu Titans a Vikings. Fotografie jsou tedy výsledkem práce duálního 12-megapixelového fotoaparátu s dvojitým zoomem, kterým iPhone 7 Plus disponuje.

Klutho nám jejich prostřednictvím poskytl důkaz, že i na mobilní telefon lze pořídit fotografie překvapivě vysoké kvality. Můžeme se podívat, jak vypadá v praxi zachycení rychle se pohybujících objektů, což je jeden z Applem velmi vyzdvihovaných aspektů fotoaparátu iPhonu 7 Plus.

V průběhu tohoto roku je přislíbena nová funkce pro tento typ telefonu, a to režim „Portrét“, která bude využívat duální čočku k pořízení co nejlepších fotografií obličejů za použití automatické detekce. Menší, 4,7-palcový iPhone 7, disponuje podobně kvalitními vlastnostmi fotoaparátu, ovšem bez dvojitého optického zoomu. Oba iPhony se již co nevidět dostanou oficiálně na pulty obchodů, předobjednávky můžete již dnes provádět zde.

This slideshow requires JavaScript.