HomeiPhonePředobjednávky (rezervace) na iPhone 7 trhají rekordy! Máte rezervováno?

Předobjednávky (rezervace) na iPhone 7 trhají rekordy! Máte rezervováno?

Spuštění prodeje iPhonu 7 tento týden bude v mnoha směrech rekordní, a to asi nejen ve Spojených státech. Dokazují to údaje společnosti T-Mobile, podle kterých předobjednávky nejnovějšího modelu předčily jeho předchůdce. Generální ředitel amerického T-Mobilu John Legere v otázkách a odpovědích na síti Periscope označil iPhone 7 za fenomén a uvedl, že jeho předobjednávky zatím čtyřnásobně překročily počet předobjednávek iPhonu 6. Odhalil také, že nejpopulárnější barevnou variantou je mezi objednávajícími matná černá.

Uživatelská základna amerického T-Mobilu se v poslední době masivně rozrostla, a to zejména díky marketingové strategii, která pomohla společnosti nalákat zákazníky od konkurenčních operátorů.

„První čtyři dny od vydání iPhonu 7 byly pro T-Mobile naprosto neuvěřitelné,“ pokračuje Legere.

Sledujícím na síti Periscope také položil otázku, o které barevné variantě si myslí, že byla nejvíce objednávanou. Většina účastníků chatu tipovala lesklou Jet Black, podle Legera to však byla matná černá. On sám si podle svých vlastních slov ale vybral lesklou variantu.

„Jsem z ní nadšený,“ uvedl.

Kromě matné a lesklé černé nabízí Apple iPhone 7 ve variantách Silver, Gold a Rose Gold. Space Gray, která byla součástí lineupu Applu od dob vydání iPhonu 5S, byla letos ze seznamu vyškrtnuta. Co se iPhonu 7 týče, mohou se minimálně v americkém T-Mobilu již teď radovat z nového rekordu. Co bude „sedmička“ znamenat pro samotný Apple, je zatím ve hvězdách.

Rezervace na iPhone 7 a iPhonu 7 Plus mohou provádět pochopitelně i zájemci v České republice, a to například u společnosti Logicworks.