HomeiPhoneVideo: Podívejte se na nejnovější reklamu na iPhone 7

Video: Podívejte se na nejnovější reklamu na iPhone 7

Na oficiálním youtubovém kanále společnosti Apple se konečně objevila reklama na nejnovější iPhone 7. Čím se vymyká a co v ní můžeme vidět? Po oficiálním oznámení nejnovějšího iPhonu 7 se Apple po hlavě pustil do marketingové kampaně. V jejím rámci nyní vydal upoutávku na relevizní reklamu na svůj poslední smartphone. Reklama má nezpochybnitelnou atmosféru a ukazuje střídavé záběry sovy, jelena, blesků a vodní hladiny. A pochopitelně velmi decentní záběry černé varianty telefonu.

–> REZERVUJTE SI IPHONE 7 JEŠTĚ DNES!

Aby zdůraznil voděodolnost svého posledního modelu, zařadil Apple do reklamy i záběry šasi iPhonu 7 pod kapkami deště, divák zde může v krátkosti zahlédnout i duální systém fotoaparátu iPhonu 7 Plus. Třicetisekundový spot můžete zhlédnout zde:

Reklama s jednoduchým názvem „iPhone 7“ se objevila na oficiálním youtubovém kanále společnosti Apple a od většiny předchozích applovských reklam se diametrálně liší – především tím, že celé video je laděné do výhradně černobílého tónu.

Namísto vyzdvihování jednotlivých funkcí nového iPhonu 7 klade důraz spíše na celek. Reklama je ukončena rychlým záběrem na telefon a zobrazením data „9.16.16“.

Reklamy společnosti Apple jsou ve většině případů již od samého počátku nepřehlédnutelné a nezapomenutelné. Mezi ty nejlegendárnější patří spot „1984“, promítaný na Super Bowlu, a propagující Macintosh. V devadesátých letech odstartovala kampaň „Think Different“, v níž Apple použil tváře známých osobností napříč širokým spektrem působnosti – od umělců přes sportovce až po vědce. Claim této kampaně se zároveň stal novým sloganem Applu. Do povědomí veřejnosti se zapsala i kampaň z roku 2000 „iPod People“ nebo legendární série z let 2006 – 2009 „Get a Mac“.