HomeJablečné novinkyiPhone 7: VYPRODÁNO! Které modely jdou nejvíce na odbyt?

iPhone 7: VYPRODÁNO! Které modely jdou nejvíce na odbyt?

Apple dnes potvrdil, že modely iPhone 7 Plus a varianta „Jet Black“ iPhonu 7 jsou kompletně vyprodány. V prohlášení, které bylo dnes vydáno, Apple odhalil, že celé zásoby některých modelů nejnovějších iPhonů byly v průběhu předobjednávek zcela vyprodány. Týká se to barevné varianty „Jet Black“ modelu iPhone 7 a iPhonu 7 Plus ve všech barevných variantách. Špatnou zprávou je, že tyto telefony již nebude možné zakoupit v maloobchodních prodejnách 16. září. Jak zní oficiální prohlášení?

„Nemůžeme být šťastnější z počátečních reakcí na iPhone 7 a iPhone 7 Plus, a těšíme se na zahájení prodeje v našich maloobchodních prodejnách a prostřednictvím našich partnerů po celém světě.

Od pátku bude omezené množství iPhonu 7 v barvách Silver, Gold, Rose Gold a Black k dispozici zákazníkům maloobchodních prodejen společnosti Apple. V průběhu období předobjednávek bylo počáteční množství iPhonu 7 Plus ve všech provedeních a iPhonu 7 v barvě Jet Black vyprodáno a v prodejnách nebude k sehnání. Dostupnost u partnerů se u všech variant může lišit a doporučujeme její zkontrolování přímo u nich. Všechny modely a barevné varianty můžete i nadále objednávat na Apple.com. Upřímně si vážíme trpělivosti našich zákazníků. Budeme tvrdě pracovat na tom, aby se nové iPhony dostaly co nejrychleji do rukou všech, kdo si je přejí.“

Dodací lhůta pro iPhone 7 Jet Black činí například v britském Apple online obchodě tři až pět týdnů, a to jak pro 128GB, tak i pro 256GB variantu. iPhone 7 Plus dostanou zákazníci ve variantě Black v průběhu dvou až tří týdnů, na verzi Jet Black si ale budou muset počkat do listopadu.

iPhony 7 a 7 Plus byly společností oficiálně ohlášeny na keynote 7. září. Druhý jmenovaný disponuje duální čočkou fotoaparátu, což se na jeho popularitě výrazně podepsalo. Rovněž byla představena nová barevná Jet Black, která je v současnosti jedinou dostupnou lesklou úpravou – čtyři zbývající jsou matné. Podívejte se, jak se na nový iPhone čeká ve světě

This slideshow requires JavaScript.