HomeJablečné novinkyVideo: Apple vydal nové reklamy na Apple Watch a iPhone 7

Video: Apple vydal nové reklamy na Apple Watch a iPhone 7

Odborníci se shodují na tom, že letošní reklamy od Applu se od těch dosavadních přinejmenším trochu liší. Je trojice nových spotů důkazem? Apple umístil na svůj oficiální youtubový kanál další nové reklamy na Apple Watch Series 2 a iPhone 7.

Spot na Apple Watch Series 2 nese název „Go Time“ a vyzdvihuje fitness funkce a voděodolnost u nejnovějšího modelu chytrých hodinek od Applu. Ve spotu hraje skladba „Sinnerman“ od zpěvačky Niny Simone a otevírá ho záběr na plavce, který se za úsvitu připravuje na svou ranní rutinu. Upraví si své brýle, vytáhne ruku z vody a zahájí cvičení na svých Apple Watch. Po sérii rychlých střihů ukazuje reklama postupně další lidi, zachycené při široké škále fyzických aktivit – včetně jógy, běhu, skoků do vody, jízdy na kole v bouřce, tanci či sprintu ven z metra. Mezi každou aktivitou se může divák podrobně podívat na funkce, které nové Apple Watch nabízejí – aplikace Aktivita, Zprávy, upozornění, Workouts a další.

Spot s názvem „Morning Ride“ začíná záběrem na muže, stojícího v bouřce a kontrolujícího na svém iPhonu 7 aplikaci Počasí. Za zvuků skladby „Thunderstruck“ od kapely AC/DC pak hlavní hrdina spotu se navzdory dešti připravuje na svou ranní jízdu na kole. Připevní iPhone mezi řídítka svého kola, spustí sledovací aplikaci a chystá se vyrazit do deště. Třicetisekundový klip končí titulky o voděodolném iPhonu 7, následovanými textem „practically magic“.

Další spot propaguje iPhone 7 Plus a nese jméno „Midnight highlights“. Sledujeme mladíka na skateboardu, který uprostřed noci jezdí po městě a fotí svým iPhonem. Na pozadí hraje „In A Black Out“ od Hamiltona Leithausera. V záběrech je opět kladen důraz na voděodolnost telefonu a schopnosti jeho nového fotoaparátu. Spot končí záběrem mladíka, stojícího za úsvitu na vrcholku kopce a shlížejícího na světla města pod ním.

Každá ze tří reklam se zaměřuje na osobní stránku funkcí Apple Watch Series 2 i iPhonu 7, přičemž skvěle a lákavě zdůrazňují, jak pokrok, kterého bylo v každém zařízení dosaženo, ovlivňuje jeho každodenní užitečnost.