HomeJablečné novinkyZáhada syčícího iPhonu 7 – kuriózní problém a příčina není známa!

Záhada syčícího iPhonu 7 – kuriózní problém a příčina není známa!

iPhone 7 se ještě nestihl ani ohřát na pultech obchodů a už se objevil první problém. Je poněkud kuriózní a jeho příčina zatím není známa. Syčí váš nový iPhone? Někteří čerství majitelé iPhonu 7 uvádějí, že jejich přístroje při přetížení vydávají syčící zvuk. Podle webu 512 Pixels to zní nějak takto:

Zcela nepochybně jde o syčení, ale co to má znamenat? Stephen Hacket z webu 512 Pixels byl mezi prvními, kdo na zvuk, vycházející z jeho telefonu, poukázal. Z dalších zdrojů, jako je například TechCrunch, se okamžitě ozvalo potvrzení téhož problému.

V současné chvíli existuje několik teorií o příčině syčení, ale skutečná odpověď zatím nepřišla.

Jon Fingas ze serveru Engadget řekl, že může jít o zvuk, vydávaný cívkou. Rovněž uvedl, že nejde o plošnou záležitost, protože modely, které prošly nejrůznějšími testy, syčení nevydávaly.

„Syčení telefonu je ekvivalentem k hučení větráčků, které můžete slyšet u některých Maců,“ říká pro změnu vývojář Marco Arment.

Apple Insider spekuluje o tom, že syčení by mohlo souviset se systémem reproduktorů. Apple se zatím k případům nijak nevyjádřil, v Hackettově případě však došlo k výměně telefonu.