HomeFoto & VideoGalerie: Podívejte se na další fotografie, pořízené iPhonem 7

Galerie: Podívejte se na další fotografie, pořízené iPhonem 7

Ještě dříve, než Apple odhalil své dva nové modely – iPhone 7 a iPhone 7 Plus – většina z nás tušila, že fotoaparát bude zase o kus lepší, než u jeho předchůdce. Jak vypadají první fotografie ze „sedmičky“? Apple již při představování nového iPhonu zmínil většinu změn, kterých se fotoaparát dočkal, ale na první obrázky si veřejnost musela chvíli počkat – jedny z prvních nezveřejnil nikdo jiný, než Tim Cook na svém Twitteru. Zpočátku jsme mohli vidět především snímky, pořízené profesionály – proto si mnozí kladli otázku, jak se fotoaparát nového iPhonu „chová“ v rukou amatéra, běžného uživatele.

Nové iPhony se začaly prodávat minulý pátek a našly si cestu do rukou milionů uživatelů. Od té doby se můžeme stát svědky toho, jak šťastní majitelé sdílí své dojmy z nových zařízení na nejrůznějších sítích. Kromě klasických recenzí můžeme vidět drop testy či testy rychlosti – a nyní přišel čas i pro testování fotoaparátu.

Twitter, Facebook a další sítě jsou postupně zaplavovány fotografiemi, pořízenými novými telefony od Applu. Snímků je opravdu hodně a není lehké vybrat ty nejlepší, které by co nejlépe demonstrovaly schopnosti fotoaparátu. Redaktoři serveru BGR našli na síti Reddit fotografie, které je natolik ohromily, že je museli ukázat celému světu.

Autorem prvních snímků je uživatel Redditu s přezdívkou DigitalDK, fotografie jsou pořízeny na Mt. Washington a dalších místech New Hampshiru.

This slideshow requires JavaScript.

Další várka snímků pochází od uživatele s nickem BigBarrel. Jsou pořízeny iPhonem 7 v klubu, takže skvěle ukazují schopnost telefonu fotit za zhoršených světelných podmínek.

This slideshow requires JavaScript.