HomeJablečné novinky„Nejsme typický Apple bazar, děláme to prostě jinak a lidem se to líbí“ – FRUITBAY mění zajeté procesy

„Nejsme typický Apple bazar, děláme to prostě jinak a lidem se to líbí“ – FRUITBAY mění zajeté procesy

Klasických Apple bazarů najdete v České republice několik. Téměř každý vám nabídne stejné fotografie, celkový popis a jak si pak má běžný uživatel vybrat? Nový český projekt FRUITBAY se rozhodl, že na to půjde jinak a nabídne použité Apple produkty lidštější a zajímavější formou.

Jde nám hlavně o přirozenější přístup k zákazníkům. Nechceme nabízet klasické produktové fotografie a totožné popisy. Chceme to dělat prostě jinak a zatím se nám to daří. Nevykupujeme úplně všechno a hrajeme to spíše na kvalitu, než na kvantitu. Žádný z nabízených produktů nepochází od „pofidérních“ zdrojů a nejsou nijak zničená. Zastáváme pravidlo, že Apple není jen značka, je to životní styl. Podle toho tak ke všemu přistupujeme.

V čem se projekt FRUITBAY liší od konkurence?

Hlavním odlišujícím faktorem od ostatních prodejců je to, že každý produkt je označen podle křestního jména původního majitele a obsahuje pravdivý příběh. Ten je sepsán na základě informací od prodávajícího. Na webu FRUITBAY je každý produkt popsán z pozice produktu (z první osoby).

snimek-obrazovky-2016-10-17-v-12-10-41

Každý produkt je u nás jedinečný. Není to dáno sériovým číslem, ale vlastním příběhem. Chceme, aby se lidé s takovým produktem ztotožnili a každý si zde našel co potřebuje. Produktové fotky si dokonce fotíme v našem ateliéru a to produktu dodá ještě více na unikátnosti.

Použitými Apple produkty to nekončí

Na webu ovšem nenajdete jen použité produkty, ale také zajímavé doplňky. Tým FRUITBAY se spojil s několika českými značkami, jako například LIFT OFF a DOLLER a nabízí tak všechny zajímavé produkty na jednom místě.

Chceme spojovat, tvořit a měnit. V rámci spolupráce s našimi partnery chceme vytvářet společné marketingové kampaně a společně si pomáhat v rozvoji. Můžete si tak na jednom místě koupit iPad a k tomu stylový batoh s motivačním diářem. O to nám jde.

Není to jen Apple bazar

Všechny sekce jsou pojmenovány podle toho, k čemu jednotlivé produkty slouží, popřípadě kam se hodí. Najdete zde sekce, jako například: #NARUKU, #NADOMA, #NAZÁDA a podobně. Například zde najdete kompletní nabídku chytrých hodinek Apple Watch.

Není to jen prodej, ale také výkup

Máte-li doma zařízení, které Vám již nestačí a je čas na změnu, můžete ho přinést právě do FRUITBAY. Jelikož je celý projekt pod střechou společnosti Etnetera Logicworks, můžete si např. za vykoupený MacBook ihned pořídit nový (na protiúčet). Bude Vám tak odečtena výkupní cena od nového a zbytek doplatíte, to je fajn ne? Tato možnost se samozřejmě nevztahuje jen na MacBooky, ale také na iPady a telefony iPhone.

snimek-obrazovky-2016-10-18-v-11-15-51

Takže pokud se s takovým nápadem ztotožníte, určitě máte dveře do „ovocné zátoky“ otevřené. Když už má člověk prodat / koupit použitý produkt, tak proč ne s příběhem a zajímavou historií. Vždyť právě příběhy tvoří velkou část těchto produktů a přidávají jim na hodnotě. Dokonce i ceny produktů se pohybují ve stejné cenové skupině, jako většina českých Apple bazarů. Ovšem s výjimkou toho, že zde produkty skutečně ožívají.