HomeJablečné novinkyV adventním kalendáři od NSPARKLE najdete každý den slevu na doplňky pro Mac

V adventním kalendáři od NSPARKLE najdete každý den slevu na doplňky pro Mac

Vánoce se nám pomalu blíží a obchody pomalu praskají ve švech, dokonce i internetové obchody. Značka NSPARKLE, která je pod vedením společnosti Etnetera Logicworks, s.r.o., si letos připravila netradiční adventní kalendář, ve ve kterém každý den najdete slevy na doplňky pro Mac. Spuštění adventního kalendáře předcházel zcela nový web, na kterém tato speciální akce „běží“. Sleva na vybraný produkt platí vždy v ten den, kdy si okno otevřete, ale dopravu ZDARMA budete mít i ten následující den.

 

snimek-obrazovky-2016-12-07-v-16-10-54

 

Letošní Vánoce se blíží a rádi bychom vám tak zpříjemnili čekání na dárky adventním kalendářem. Každý den na této stránce najdete místo čokolády jeden z úžasných doplňků pro Mac. Sleva ale platí vždy v jeden den, nepromarněte svou příležitost. Navíc Vám teď všechny doplňky z adventního kalendáře zašleme zdarma. A abychom udělali radost i těm, kteří nejsou na sladké, pro všechny ostatní objednávky nad 1000 Kč platí doprava zdarma také.

Pokud stále hledáte nějaké ten vánoční dárek pro sebe a své blízké, doporučujeme pravidelně sledovat stránky NSPARKLE. Adventní kalendář najdete zde.

nsparklevanoce

 

Post Tags