HomeiPadNSPARKLE mění koncept svého e-shopu. Nově zde nakoupíte všechny Apple produkty, včetně akčních modelů!

NSPARKLE mění koncept svého e-shopu. Nově zde nakoupíte všechny Apple produkty, včetně akčních modelů!

Značka NSPARKLE, která je pod střechou společnosti Etnetera Logicworks, s.r.o., kompletně přepracovala svůj e-shop. Do minulého týdne bylo možné na stránkách objednat oživení pro Mac, včetně parádních doplňků. To se však změnilo. Na jejich webu jsou k dispozici všechny „jablečné přístroje“, včetně iPhone, iPadu a Apple Watch. Nechybí ani akce na vybrané produkty. Například je stále možné koupit iPhone SE se slevou 2.000 Kč a MacBook Air 13″, který je zlevněn hned o 4.000 Kč.

Chceme našim klientům nabídnout vše na jednom místě a nechceme se ubírat pouze jedním směrem – prodávat oživení a doplňky pro Mac. Zákazník si u nás může nakoupit všechny Apple produkty, které jsou normálně v prodeji a nemusí tak nakupovat na více místech. U nás najdou vše najednou a ušetří jim to čas. Díky tomu, že jsme značkou společnosti Logicworks, která je autorizovaným partnerem Apple, můžeme také nabízet klasické akce, které najdete všude jinde. Přidanou hodnotou na našem webu je to, že máme celoročně dopravu ZDARMA …. a to se vyplatí 🙂

Snímek obrazovky 2017-04-18 v 10.02.50

Na webu nově najdete sekce iPhone, iPad a Watch. Produktový manažer značky nás ujistil, že postupně bude NSPARKLE rozšiřovat také nabídku doplňků, včetně všech řemínků pro Apple Watch. Vzhledem k tomu, že náš magazín je také součástí skupiny Etnetera Group, jsme rádi, že se projektu daří a rozšiřuje svou nabídku produktů. Průběžně vás budeme o všem informovat a přejeme příjemný nákup.

Snímek obrazovky 2017-04-18 v 10.09.56

Post Tags
No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.