HomeAplikaceSlack – aplikace pro komunikaci v týmu na dálku (iOS & macOS)

Slack – aplikace pro komunikaci v týmu na dálku (iOS & macOS)

Pracujete v týmu a nesedíte vedle sebe v kanceláři? Pracujete v týmu a sedíte každý v jiném městě, jiném státě nebo kdekoliv na světě? Pokud ano, rozhodně budete muset nějakým způsobem řešit komunikaci a efektivní spojení na dálku.

Aplikací pro vzdálenou komunikaci, sdílení souborů a další rozvojové věci je hned několik – nicméně jedna aplikace převyšuje všechny. Jedná se o aplikaci Slack, kterou stáhnete jak na svůj iPhone či iPad, tak i na zařízení s operačním systémem Windows či Android.

Slack je multiplatformní aplikací, takže jak pro mobilní telefony existuje aplikace i pro desktop či online aplikace, kterou spustíte a pod svůj účet se přihlásíte prakticky kdekoliv a kdykoliv. V tom je nesmírná síla komunikace mezi vybranými uživateli a neustálá přehlednost nad projekty.

Díky aplikaci Slack neustále komunikujete v týmu

Aplikace Slack je aplikace pro řešení businessu na dálku, kdy není možné se každý den scházet v kanceláři a problémy řešit individuálně. V dnešní moderní době je to zcela normální, že se tým pro určitý projekt poskládá z lidí z celého světa a následně díky právě takovému programu  komunikují.

Graficky se jedná o nesmírně moderně a uživatelsky přívětivě zpracovanou aplikaci a pokud se bavíme o iOS verzi – zde musíme podotknout přívětivé uživatelské prostředí dvakrát. Díky tomu můžete komunikovat v aplikaci na dálku s celým týmem velmi pohodlně, prakticky a hlavně bez jakéhokoliv omezení.

Základem je rozdělení do různých témat, kategorií nebo rozhovorů. Díky tagům můžete komunikovat velmi efektivně, což je v práci v týmu na dálku ideální a moderní řešení. Díky aplikaci Slack upravujete dokumenty a komunikujete pouze a jenom s pozvanými lidmi, kteří nad danými projekty pracují a vyvíjí je.

Navíc je aplikace dokonale integrována do pracovních postupů, nástrojů, ale také služeb, které jistě znáte. Integrace například do aplikací jako je Google Drive, Salesforce, Dropbox, Asana, Twitter či Zendesk. Díky tomu můžete velmi efektivně a pružně komunikovat nad daným úkolem s celým týmem prakticky z jakéhokoliv místa na světě.

Slack pro komunikaci na dálku

Tečka. Pokud potřebujete komunikovat, sdílet a posílat soubory na dálku – aplikace Slack je ideální a nejlepší volbou, kterou můžete zvolit. Mnoho vývojářů a firem na světové úrovni právě díky aplikaci komunikuje a deleguje úkoly nad zajímavými projekty.

Navíc je vhodné zmínit, že aplikace Slack je kompletně zdarma, což je další velké plus, které musíme rozhodně aplikaci připsat.

Post Tags
previous article
next article
No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.